לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

סקיפה

חופשות סקי כשרות

בשנים האחרונות גוברת הדרישה מצד שומרי מסורת ל"טיולים כשרים" – כאלו שמשלבים את כל ההנאה מטיולים בחו"ל יחד עם התחשבות מלאה בצרכי הקהל שומר המסורת. מהפכת הטיולים הכשרים הגיעה גם לחופשות הסקי! הכירו את סקיפה – חופשות סקי שמתאימות לכולם.

כל שומר מסורת יודע עד כמה קשה ומסורבלת יכולה להיות חופשה בחו"ל- החל מסחיבת כמויות של אוכל וכלים לבישול, הימנעות מאכילת בשר ודגים, וחיפוש מפרך ואינסופי אחר מסעדות המספקות ארוחות כשרות, ואפילו פשרה על אכילה מקופסאות שימורים. 

מעכשיו חופשות הסקי שלכם יראו אחרת! כי מגיע לכם שבוע מדהים של כיף, גלישה, זמן איכות עם המשפחה והחברים. ובעיקר- אפס דאגות!

הזמן שאנחנו בחו"ל נעים לדעת שבמלון או במתחם, נופשים עוד שומרי מסורת. אנחנו דואגים לשמור את הגולשים שלנו יחד. לכן החופשות הכשרות שלנו מתרחשות באתרי סקי ספציפיים שבחרנו בפינצטה!

 ריכוז החופשות באתרים ספורים מאפשר לנו לשכן אתכם במתחם עם עוד אנשים באותו הראש כמו שלכם. גם אם לתחושת החברותא, ובוודאי להשלמת מניין. במידה שתבקשו אנחנו גם נמליץ לכם על תאריכים מועדפים שהוזמנו על ידי חובשי כיפה אחרים.

חבילות הסקי הכשרות שלנו
חבילות הסקי הכשרות שלנו
כתבות ממגזין SKIDEAL

סקי לשומרי מסורת

סקי הפך מזמן לתופעה שהכתה שורשים עמוקים בחברה הישראלית ובעולם בכלל, לא בכדי כמות הדילים המובנים לישראלים ביעדים אטרקטיביים כמו : צרפת, אוסטריה, שוויץ ואיטליה שהפכו ליעדים מאוד מבוקשים בתחום… >>

סקי הפך מזמן לתופעה שהכתה שורשים עמוקים בחברה הישראלית ובעולם בכלל, לא בכדי כמות הדילים… >>

סקי כשר ! למי הוא מיועד?

אנשים דתיים ואדוקים וכן גם שומרי מסורת – מקפידים לצרוך רק מזונות כשרים. ברור שמוצרי מזון שאוכלים בבית או בארוחה במסעדה, חייבים להיות בעלי רמת כשרות נאותה, אך ישנם גם… >>

אנשים דתיים ואדוקים וכן גם שומרי מסורת – מקפידים לצרוך רק מזונות כשרים. ברור שמוצרי… >>

ציוד מומלץ לציבור הדתי

חלק גדול מהציבור הישראלי, לרבות דתיים ושומרי מסורת, נוהג לנסוע לטיול בחו"ל או לנופש, לפחות מפעם לפעם. לפני היציאה, חשוב מאוד להתארגן על אריזה מסודרת של ציוד ופריטים חשובים, שלא… >>

חלק גדול מהציבור הישראלי, לרבות דתיים ושומרי מסורת, נוהג לנסוע לטיול בחו"ל או לנופש, לפחות… >>

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם