לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

סקי כשר ! למי הוא מיועד?

חופשת סקי כשרה - אנשים דתיים ואדוקים וכן גם שומרי מסורת – מקפידים לצרוך רק מזונות כשרים. ברור שמוצרי מזון שאוכלים בבית או בארוחה במסעדה, חייבים להיות בעלי רמת כשרות נאותה, אך ישנם גם מוצרים נוספים שניתן למצוא כמותאמים לציבור הדתי או המסורתי. בין המוצרים הללו מדובר, כמובן, על חבילות טיול ונופש.
חבילות נופש חייבות להיות מותאמות לכל הצרכים היום יומיים השונים של האדם הדתי ושל המשפחה הדתית. כיום, ניתן למצוא גם חבילות לחו"ל שמתאימות לכל מי שאורח החיים הדתי חשוב לו ובכלל זה גם חבילות נופש מסוג חופשת סקי ובמילים אחרות – סקי כשר. אם גם אתם אוכלים אוכל כשר ואם גם לכם חשובים הערכים של המסורת – חופשת סקי כזאת היא בדיוק הדבר בשבילכם!

 

חופשת סקי כשרה

מבלים בחברה טובה
חופשת סקי כשרה ניתן לקיים במגוון רחב של אתרי סקי ברחבי העולם. כאשר פונים לחברה שמארגנת טיולים וחופשות סקי עם דגש על הציבור הדתי ניתן להגיע למצב שבו באתר סקי נבחר, במועד נבחר, יהיו כמה וכמה משפחות או יחידים שהינם בעלי אורח חיים דתי – מסורתי. האפשרות הייחודית הזאת ליהנות מחברה טובה, של יהודים שומרי תורה ומצוות וגם חובבי סקי, תורמת מאוד להרגשה ולשיפור האווירה.

סקי כשר


חופשת סקי כשרה - נהנים מארוחות כשרות
באופן טבעי, מרכיב חשוב ביותר של כל חופשת סקי כשרה טמון בהתארגנות נכונה מבחינת אוכל. המומחים של חברה המתמחה בחופשות מסוג סקי כשר מוסרים שעבור האדם הדתי ועבור המשפחה הדתית יש כמה וכמה אפשרויות להנאה שלמה עם אוכל כשר. בין היתר ניתן:

זוג אוכל פונדו בוואל טורנס

  • ליהנות ממסעדות כשרות למהדרין, שנמצאות בחלק מאתרי הסקי המובחרים בעולם.
  • ליהנות מאפשרות של הזמנת אוכל כשר, מספקים כשרים, שעושים משלוחים לאתרי סקי נבחרים וידועים.
  • ליהנות מאפשרות של יחידות דיור עם מטבחון צמוד. כך, ניתן להכין באופן עצמאי את המאכלים המוכרים המבוססים על מצרכים כשרים שמביאים מהארץ או שרוכשים בחו"ל.

סקי כשר גם למתחילים
חופשת סקי שמאורגנת בצורה הטובה ביותר עבור הציבור הדתי יכולה להתאים גם לחובבי סקי מנוסים אך גם למתחילים.

  • ניתן בהחלט ליהנות משירותים מותאמים כגון שירותי הדרכה לילדים, לנוער ולמוגרים.
  • ניתן ליהנות מחופשות באתרי סקי ובהם מסלולים מיוחדים, בדרגות קושי משתנות בהתאם לרמה אישית וליכולת האישית.
  • ניתן ליהנות גם משירותים חשובים נוספים, הדרושים לנופש ולגולש הדתי. התאמה מבחינת מועדי יציאה ל- סקי כשר וחזרה ביחס לימות השבוע, שבתות וחגים. ארגון תשתית לתפילות בציבור. סיוע בהכנות לקראת הטיול מבחינת ציוד נדרש ועוד.

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם