לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

אתר הסקי הכי קרוב לישראל!

רוזה חוטור - אחד משלושת אזורי הסקי בסוצ'י והגדול שביניהם, נבנה לפני 7 שנים בלבד לרגל אולימפיאדת החורף ומאז הספיק לארח גם את המונדיאל! מיליארדי הדולרים שהושקעו באתר מורגשים בכל פינה. התשתיות החדישות והמתקדמות בעולם מחברות בין 120 ק"מ של מסלולים מטופחים, התנאים חלומיים וכל זה נמצא במרחק של שעתיים טיסה ו-40 דק' נסיעה בלבד! סקי ברוזה חוטור יותר טוב מזה נשתקע...

סקי ברוזה חוטור

סקי ברוזה חוטור - רק שעתיים טיסה ו-40 דק' נסיעה מישראל דרושות כדי לנחות ברוזה חוטור (ROSA KHUTOR), אתר הסקי הגדול ברוסיה! היא לא התחילה כעיירה תיירותית ועשתה הסבה לעיירת סקי, היא לא שודרגה עם השנים בהתאם לקהל, לא הרסה ובנתה – רוזה חוטור פשוט נולדה לסקי! היא הוקמה קצת לפני שנת 2014 במטרה לארח את תחרויות אולימפיאדת החורף ואת הקהל הרחב שמגיע ליהנות ממנה, ומאז הפכה למעוזם של גולשים מכל רחבי העולם.

לצדה של רוזה חוטור, תמצאו עיירות סקי נוספות: גורקי גורוד (GORKY GOROD)- עיירה שמתפארת בסצנת חיי לילה פרועה ו- 30 ק"מ של מסלולים, וגזפרום (GAZPROM)- עם 23 ק"מ של מסלולים שונים ו-14 רכבלים.

מרחב הגלישה של רוזה חוטור מציע 120 ק"מ של מסלולים והפרשי גבהים של 1,534 מ'. הוא מלווה בהייטק של תשתיות-  95% מהאתר מכוסה בתותחים שיבטיחו שלג תמידי, 21 הרכבלים והמעליות נבנו בידי החברה האוסטרית הטובה בתחום ביניהן גונדולה מהירה ועצומה הפעילה בכל יום עד חצות ומקשרת בין העיירה לתחנת הביניים (ROSA PLATO) ב-1170 מ', גם שם תוכלו למצוא ברים, מלונות, מסעדות ואטרקציות. והניהול המקצועי שומר על פיזור נכון באתר שמבטל תורים ועומסים גם בעונה הכי מבוקשת.

רוזה חוטור

המחייה זולה והחוויה מפוארת!

עם הקמת האתר הושקו אינספור מלונות נוצצים ברמת 4,5 כוכבים המציעים אירוח ברמה הגבוהה ביותר, מסעדות מעולות מכל הסוגים- החל ממקדונלדס ועד למסעדות שף נוצצות, מקומות בילוי מגוונים, אטרקציות מפתיעות, ו-2 בתי קזינו עצומים בהשקעה נדירה, אחד מהם (הגדול ביותר באירופה) נמצא במרחק 5 דק' נסיעה מהעיירה, והשני שהושק רק לאחרונה נמצא בתוך העיירה במרחק הליכה מהמלונות.

היוקרה שמשדרת העיירה לא באה לביטוי במחיר. חופשת סקי ברוזה חוטור היא חופשה שמבטיחה יחס מעולה של מחיר מול תועלת. המחייה זולה והחוויה מפוארת!

העיירה רוזה חוטור

רוזה חוטור - מסלולים מומלצים:

 The Stash- הסנופארק של Burton. סנופארק מושקע הבנוי כולו מחומרים טבעיים, מתחבר עם הנוף ומציע מגוון אתגרים לרמות שונות
• YAVOR- מסלול ירוק ארוך במיוחד עם תצפיות מדהימות על האתר.
• OBER KHUTER- מגובה 2200 מ' יוצא מסלול אדום רחב מלא באתגרים ומקושט בנוף
• CRAZY KHUTOR – מחפשים אתגר אמיתי? עלו על המסלול השחור האולימפי. מסלול  ארוך בטירוף, למנוסים בלבד.
• ROSA PEAK- מנקודת התצפית ה  זאת תוכלו לראות את רוסיה, גיאורגיה והים השחור. קחו לכם רגע עם הפלאסק מול הנוף.

 

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם