לחץ ליצירת קשר 03-7110400
ביה"ס לגלישה

רוצים להכין את עצמכם לחופשת הסקי שלכם? את הטכניקה והסגנון, את תרגילי הפריסטייל, את הביטחון בתנועות הגוף? מזל שתיעדנו לכם את הדרכים הנכונות לבצע את כל אלו, בעזרת הגולשים המובחרים שלנו. Watch and Learn!

כל המידע על קייטנות הגלישה
אתם כל כך מכורים לשלג וטסים מידי שנה, שהפעם החלטתם להפוך את העניין למסורת משפחתית ולקחת אתכם את הילדים, כדי שייחשפו לטכניקה כבר מגיל צעיר. עכשיו רק צריך לבחור לאן. הנה כמה הצעות לאתרים שמתאימים במיוחד למשפחות.
קרא עוד >
5 תרגילי סנובורד למתחילים
גולש הסנובורד האגדי שלנו הסכים להקדיש לכם כמה דקות מזמנו הדל, כדי להכין אתכם לקפיצות בסנופארק. מומלץ להגיע לסנופארק אחרי שהתחממתם על המסלולים לפחות ב-40 דקות גלישה, כשאתם מרגישים נינוחים לחלוטין עם הציוד שלכם ועם רצון לייצר אדרנלין
קרא עוד >
הדרכות בעברית לילדים
ביקשתם לא פעם ולא פעמיים, התבלבלתם, אפילו רטנתם, והאמת? די בצדק. אבל עכשיו נגמרו התירוצים, וכל שנותר הוא להירשם ולחופשת סקי באתר עוצר נשימה ביופיו, ולהנות משירות בלעדי ששמור אך ורק ללקוחות SkiDeal  העונה אנחנו מזמינים אתכם להנות משפת האם ולקבל שיעורי הדרכת סקי או סנובורד בעברית!
קרא עוד >
ללמוד פריסטייל על סנובורד
פתיחת שנת הלימודים והתקרבותם של הסתיו והחורף נותנת את האות להתחיל בלימודים מסוג הרבה יותר כיפי – גלישה. בחרנו חמישה תרגילים שכל גולש סנובורד שמכבד את עצמו חולם לנחות בשלום, והכנו סרטונים כדי שתוכלו להתחיל להתכונן כבר בבית.
קרא עוד >

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם