דברו איתנו

קבלו הצעה

צור קשר
03-7110400
About אודות Contact צרו קשר Register הרשמה
הרשמה
צוות מומחי הסקי שלנו ישמחו לספר לך על מגוון חופשות ה-SkiDeal שלנו ולעזור לך למצוא את החופשה המושלמת בשבילך!
GIFT CARD
Phone Email us
פסגות הרים מושלגים פסגות הרים מושלגים

כל המידע על קייטנות הגלישה של SkiDeal

החלום הלבן מתגשם עם כל המשפחה

קייטנות הגלישה של SkiDeal הם הפיתרון המושלם למשפחה שרוצה לצאת לחופשה איכותית באתר סקי והיא מאפשרת חופשה פעילה וחווייתית שבה כולם נהנים, גם ההורים וגם הילדים. הקייטנות מיועדות לילדים מגיל 12-4 . איך זה עובד?

 

- הצוות

- המדריכים

- קייטנות סופ"ש בבנסקו

 

מהשעה 8:45 שבה אוספים את הילדים מהמלון ועד 17:00 - להורים יש שקט מוחלט מהילדים והם פנויים לבלות בילויים של מבוגרים, שכוללים גלישה, ספא, קניות, וטיולים בעיירה. לפנות ערב כשהילדים פוגשים את ההורים, הם מלאי התרגשות ויש להם המון חוויות לספר, כך שהמפגש המשפחתי הוא כיפי וקסום. מעבר לכך יש גם פעילויות משותפות בערבים. אתם ההורים יכולים להיות רגועים כי אתם משאירים את הילדים בידיים הכי אמינות שאפשר. אתם לא סתם 'זורקים' את הילדים בקייטנה. בקייטנה הילדים מקבלים יחס אישי, פעילות כיפית שהם אוהבים, דוגמא אישית מהמדריכים, וארגון טיפ טופ כדי שלא יחסרו דבר.

 

הצוות המוגבר הכולל מדריכים, מלווים ובייביסיטריות. המלווים מנהלים ומארגנים את הקייטנה מבחינה לוגיסטית. הם הכתובת לכל פניה, והם אחראים לכך שהכל ידפוק כמו שעון. הבייביסיטריות אחראיות לשחק ולהיות עם הילדים בזמנים שבהם הם לא גולשים עם המדריכים. זוהי כמובן חלוקה טכנית, ובפועל כולם עוזרים לכולם בכל דבר.

 

המדריכים מעניקים שיעורי גלישה בעברית. כל המדריכים מוסמכים מטעם איגוד מדריכי הסקי ולכולם ניסיון עם ילדים. ההדרכות נעשות בקבוצות קטנות, שמצוותות לפי רמת הגלישה ולפי גיל. ישנן קבוצות מתחילים לילדים שמעולם לא ראו שלג מחייהם, והם צריכים ללמוד הכל מהתחלה, וישנן קבוצות מתקדמים לילדים שיש להם כבר ניסיון בגלישה, בהן לומדים לשפר את הטכניקה.

 

באמצע יום הגלישה הילדים יוצאים להפסקה בת שעה בה הם אוכלים צהריים במסעדה (ארוחת הצהריים כלולה במחיר הקייטנה). הקייטנות משדרגות את החופשה לילדים גם בקטע החברתי עליו יש דגש מיוחד. הילדים יוצרים חברויות גם בקבוצת הסקי אליה הם שייכים, וגם עם שאר הילדים בקבוצות האחרות בפעילויות המשותפות מחוץ לגלישה.

 

הקייטנות מתקיימות בחגים חנוכהפורים, ופסח, ומאפשרות חופשה באווירה משפחתית מגבשת ובאווירת חג. בחנוכה מדליקים מידי ערב נרות, בפורום רוקדים במסיבות תחפושות ובפסח כולם מסובים סביב לשולחן הסדר עם הגדות, יין, מצות ואפיקומן.


קייטנות סופ"ש בבנסקו

להורים הקצרים בזמן, אנחנו מארגנים גם קייטנות סופ"ש ביחד עם חופשות סופ"ש לגלישה בבנסקו. הדרכת הגלישה היא על ידי מדריך מקומי, בליווי צמוד של מדריך מוסמך ישראלי שיעזור וגם יתרגם בשעת הצורך. מחיר הקייטנה בסופ"ש הוא 220 יורו לילד (כולל הדרכות וארוחת צהריים).

 

מה כוללת קייטנת הילדים של SKIDEAL?

מדריכת SKIDEAL וחניכות

הפתרון המושלם לחופשה משפחתית

ילדים גולשים בשיעור סקי

מ08:45 עד 17:00 - גלישה וכיף

ילדים אוכלים עם מדריכי SKIDEAL

הארוחות כלולות במחיר

מגלשיים על רקע הרים מושלגים

בסוף השבוע הילדים יעקפו אתכם!

מדריך גלישה עם החניכים שלו

הדרכות גלישה בעברית לילדים

קבל הצעה לחופשת סקי

השאר פרטים ומומחי ה SkiDeal שלנו יצרו עימך קשר לקבלת הצעה משתלמת
כתבות השבוע

כתבות השבוע

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

לחץ כאן
צרו קשר