לחץ ליצירת קשר 03-7110400

Livigno

ליביניו, איטליה

  • עיירה שכולה דיוטי פרי
  • עונת סקי ארוכה במיוחד
  • פרדייס לגולשי פרירייד
  • שפע אטרקציות
בין האוף פיסטים לסנופארקים, הקניות, הספא, האטרקציות והברים, ליביניו היא עיירת סקי שכולה דיוטי פרי ויעד השופינג הכי מושלג שתמצאו! מזהירים מראש- זמן שינה לא כלול בחבילה. קרא עוד...
מלונות ומחירים
בואו לראות את מרחב הגלישה המדהים של ליביניו
מידע על האתר
115 מסלולים
34 כחולים
גובה מקס' 3,000 מ'
46 אדומים
גובה עיירה 1,800
16 שחורים
גובה מינ' 1,225 מ'
4 סנופארקים
66 מעליות
איש הקשר שלכם
115 מסלולים
גובה מקס' 3,000 מ'
גובה עיירה 1,800
גובה מינ' 1,225 מ'
4 סנופארקים
46 אדומים
66 מעליות
34 כחולים
16 שחורים
איש הקשר שלכם

ליביניו לא מכירה גבולות, לא תומכת בקווים אדומים ולא מבינה מה אנשים מוצאים בשינה… מכירים את המושג "לטרוף את החיים?" אז זה זה! בגובה של בין 1800 ל-3000 מ' עם עונת גלישה ארוכה במיוחד, מחכה לכם ממלכה של הזדמנויות ופיתויים – 120 ק"מ של מסלולים רחבים ומטופחים, שטחי אוף פיסט אינסופיים שהופכים אותה לפרדייס לסנובורדיסטים וגולשי פרירייד, סצנת חיי לילה פרועה ומגוונת, הסנופארק הכי גדול באירופה ושדרת חנויות פטורות ממכס שתחזיר אתכם הביתה עם המווון מתנות. מי שהיה שם יסכים איתנו שמדובר באחת העיירות הטובות ביותר באירופה

מרחב הגלישה

לבחור מילה אחת שתתאר את חווית הגלישה בליביניו זו משימה לא פשוטה כלל משום שהיא באמת יוצאת דופן באיכותה, אבל אם היינו ממש מוכרחים היינו בוחרים ב: מגוונת.
עם מסלולים בין 1,800 ל-3,000 מטר שמבטיחים שלג בשפע, 30 רכבלים מתוקתקים ואוף פיסטים רציניים – כוח המשיכה של ליביניו ברור. תוסיפו פריסה מצוינת של מסלולים לאורך המדרחוב הראשי, 29 כחולים למתחילים, 37 אדומים לבינוניים ולא פחות מ-12 שחורים, והבחירה נהיית קשה מרגע לרגע.

בנוסף, ליביניו היא גם מקום משכנו של הסנופארק הגדול באיטליה, ה- Mottolino Snowpark, שידוע גם כאחד הטובים באירופה. לאחרונה, הסנופארק שינה מעט את צורתו ועכשיו מתמקד יותר בקפיצות ובוקסים למתחילים, אבל חשוב לזכור שלליביניו יש עוד אסים בסקי פס: סנופארק מרשים ב-Carosello, אחד מיוחד למתחילים ואפילו סנופארק שכולו מתקני עץ שעושים כבוד לטבע. במילים אחרות, אם קפיצות זה הקטע שלכם, אתם הולכים לבלות הרבה זמן באוויר.

רגע של שיא
ב"היכל התהילה" שלנו שמור לליביניו שיא מעורר כבוד: 2.37 מ' שלג בתחילת מאי 2008. תודות למיקומו הנהדר, השלג בליביניו הוא לא רק רך ומשובח אלא גם יורד בכמויות ולאורך כל העונה.

המלצה לגולשי סקי – מפסגת Carosello יורדים מגוון מסלולים אדומים ומפותלים. לא משנה באיזה מהם תבחרו, אתם יכולים להיות בטוחים שתהנו עד השמיים. או עד קצה המדרון.

המלצה לגולשי סנובורד – Mottolino Snowpark . הסנופארק הגדול באיטליה ובין הטובים באירופה, מעמיד לרשותכם שני Half Pipes, ארבע רמות של קיקרים ומגוון ריילים.

מסלול חובה – מפסגת Mottolino יורד מסלול כחול לגונדולה שעובר בין עצים ומתחת לכביש הגישה לעיירה. הוא רחב, נטול ישורות ומאפשר שיוט נעים לכל רמה.

העיירה
יש הסבר לכך שליביניו זכתה בפטור ממע״מ, אבל אנחנו מעדיפים לוותר על הסברים ופשוט ליהנות מהתוצאה: יותר מ-250 חנויות דיוטי פרי, וחיי לילה שמספקים את תאוות הבילויים של צעירי אירופה.
תוסיפו לזה גם שפע אטרקציות, מרכז ספא ענק ומפנק ותנאי גלישה מעולים, ותקבלו את הנוסחה המנצחת לחופשת סקי מושלמת.

אפר'ה סקי

ליביניו ידועה כאחת מעיירות הסקי היפות והתוססות ביותר באיטליה. מבני עץ עתיקים מעטרים את רחובותיה ומפזרים ניחוחות רומנטיים לכל עבר, בעוד שבמדרחוב הארוך החוצה אותה ניתן למצוא כ-250 חנויות דיוטי פרי, מסעדות טובות, פאבים ומועדונים שמרקידים את אורחי העיירה כל הלילה.

את השעות שאחרי סיום הגלישה תוכלו לבלות באחת מאינספור אטרקציות האקסטרים הקיימות בליביניו: רכיבה על טרקטורונים ואופנועי שלג, מצנחי רחיפה, HeliSki, מזחלות ועוד, או דווקא בהתפנקות בספא החדש והמרשים שנפתח באתר. כך או כך, אל תוותרו על טעימה מחיי הלילה הסוערים שליביניו כל כך מפורסמת בהם. כדאי להתחיל באפרה סקי ב-Alegra, להמשיך לסדום ועמורה בדאנס בר Bivio ולסגור את הלילה במועדון ה-Cielo.

ליביניו לא מכירה גבולות, לא תומכת בקווים אדומים ולא מבינה מה אנשים מוצאים בשינה... מכירים את המושג "לטרוף את החיים?" אז זה זה! בגובה של בין 1800 ל-3000 מ' עם עונת גלישה ארוכה במיוחד, מחכה לכם ממלכה של הזדמנויות ופיתויים – 120 ק"מ של מסלולים רחבים ומטופחים, שטחי אוף פיסט אינסופיים שהופכים אותה לפרדייס לסנובורדיסטים וגולשי פרירייד, סצנת חיי לילה פרועה ומגוונת, הסנופארק הכי גדול באירופה ושדרת חנויות פטורות ממכס שתחזיר אתכם הביתה עם המווון מתנות. מי שהיה שם יסכים איתנו שמדובר באחת העיירות הטובות ביותר באירופהמרחב הגלישהלבחור מילה אחת שתתאר את חווית הגלישה בליביניו זו משימה לא פשוטה כלל משום שהיא באמת יוצאת דופן באיכותה, אבל אם היינו ממש מוכרחים היינו בוחרים ב: מגוונת.

עם מסלולים בין 1,800 ל-3,000 מטר שמבטיחים שלג בשפע, 30 רכבלים מתוקתקים ואוף פיסטים רציניים – כוח המשיכה של ליביניו ברור. תוסיפו פריסה מצוינת של מסלולים לאורך המדרחוב הראשי, 29 כחולים למתחילים, 37 אדומים לבינוניים ולא פחות מ-12 שחורים, והבחירה נהיית קשה מרגע לרגע.בנוסף, ליביניו היא גם מקום משכנו של הסנופארק הגדול באיטליה, ה- Mottolino Snowpark, שידוע גם כאחד הטובים באירופה. לאחרונה, הסנופארק שינה מעט את צורתו ועכשיו מתמקד יותר בקפיצות ובוקסים למתחילים, אבל חשוב לזכור שלליביניו יש עוד אסים בסקי פס: סנופארק מרשים ב-Carosello, אחד מיוחד למתחילים ואפילו סנופארק שכולו מתקני עץ שעושים כבוד לטבע. במילים אחרות, אם קפיצות זה הקטע שלכם, אתם הולכים לבלות הרבה זמן באוויר.רגע של שיא

ב"היכל התהילה" שלנו שמור לליביניו שיא מעורר כבוד: 2.37 מ' שלג בתחילת מאי 2008. תודות למיקומו הנהדר, השלג בליביניו הוא לא רק רך ומשובח אלא גם יורד בכמויות ולאורך כל העונה.המלצה לגולשי סקי – מפסגת Carosello יורדים מגוון מסלולים אדומים ומפותלים. לא משנה באיזה מהם תבחרו, אתם יכולים להיות בטוחים שתהנו עד השמיים. או עד קצה המדרון.המלצה לגולשי סנובורד – Mottolino Snowpark . הסנופארק הגדול באיטליה ובין הטובים באירופה, מעמיד לרשותכם שני Half Pipes, ארבע רמות של קיקרים ומגוון ריילים.מסלול חובה - מפסגת Mottolino יורד מסלול כחול לגונדולה שעובר בין עצים ומתחת לכביש הגישה לעיירה. הוא רחב, נטול ישורות ומאפשר שיוט נעים לכל רמה.העיירה

יש הסבר לכך שליביניו זכתה בפטור ממע״מ, אבל אנחנו מעדיפים לוותר על הסברים ופשוט ליהנות מהתוצאה: יותר מ-250 חנויות דיוטי פרי, וחיי לילה שמספקים את תאוות הבילויים של צעירי אירופה.

תוסיפו לזה גם שפע אטרקציות, מרכז ספא ענק ומפנק ותנאי גלישה מעולים, ותקבלו את הנוסחה המנצחת לחופשת סקי מושלמת.אפר'ה סקיליביניו ידועה כאחת מעיירות הסקי היפות והתוססות ביותר באיטליה. מבני עץ עתיקים מעטרים את רחובותיה ומפזרים ניחוחות רומנטיים לכל עבר, בעוד שבמדרחוב הארוך החוצה אותה ניתן למצוא כ-250 חנויות דיוטי פרי, מסעדות טובות, פאבים ומועדונים שמרקידים את אורחי העיירה כל הלילה.את השעות שאחרי סיום הגלישה תוכלו לבלות באחת מאינספור אטרקציות האקסטרים הקיימות בליביניו: רכיבה על טרקטורונים ואופנועי שלג, מצנחי רחיפה, HeliSki, מזחלות ועוד, או דווקא בהתפנקות בספא החדש והמרשים שנפתח באתר. כך או כך, אל תוותרו על טעימה מחיי הלילה הסוערים שליביניו כל כך מפורסמת בהם. כדאי להתחיל באפרה סקי ב-Alegra, להמשיך לסדום ועמורה בדאנס בר Bivio ולסגור את הלילה במועדון ה-Cielo.

אנחנו אוהבים לגלוש, אין ספק, הרי בשביל זה התכנסנו… יחד עם זאת, הרכבלים נסגרים בשעות אחר הצהריים, החושך יורד וההר נהיה מנומנם. אבל לא אנחנו! אספנו לכם המלצות מובחרות של כל מה ששווה וכדאי לבדוק בליביניו. הורידו את נעלי הסקי ונעלו את נעלי הריקוד, יוצאים לחגוג! ובמקרה שיתפוס אתכם רעב בין גלישה לריקוד, בדקנו עבורכם את הדרך הטעימה ביותר לשבוע:

Miky's Pub – המקום הראשון בליביניו בו מתאהבים כל לקוחות ומלווי SkiDeal: פאב-דאנס בר שהאווירה בו תמיד שמחה, המוזיקה תמיד נותנת בראש והקהל תמיד על הרגליים. שני Jägerbomb ומובטח שתחזיקו מעמד עד כיבוי אורות.

Bivio Club – מי שביקר כבר בליביניו אולי מכיר את Kuhstall. המועדון, שעבר שיפוץ יסודי שינה את שמו ואיתו גם את האווירה שקיבלה טאץ' יוקרתי יותר. קחו בחשבון שהמקום מתמלא כבר בסביבות השעה 23:00 , נסו להגיע קודם כדי לתפוס מקום על הבר. בימי ראשון מתקיימת במועדון הופעה חיה.

Alegra – האפר'סקי הכי טוב בעיירה! כבר מהשעה 17:00 מטפסות רמות האנרגיה ומגיעות לשיאים חדשים, במיוחד בימי שני ורביעי. לחיי אלכוהול, ריקודים ואווירה מטורפת!

Cielo – מועדון חדש יחסית, פתוח בימי שלישי, חמישי ושבת. שלישי וחמישי הם הימים המומלצים לביקור בשל חגיגות ״בירה ללא תחתית״ המתקיימות החל מ-23:00 ועד אחרי חצות. הכניסה ללקוחות SkiDeal עולה 5 אירו לאדם (מחיר רגיל 10 יורו).

פעילויות נוספות:

שופינג, שופינג, שופינג – אם בא לכם להתחדש במשקפי שמש של ריי באן, מצלמה חדשה של ניקון או בושם ריחני של שאנל – זה המקום. כשעיירת הדיוטי פרי מציעה מחירים ללא תחרות ונטולי מע״מ על מגוון מוצרים ומותגים, אין סיבה לא למלא את המזוודות בכל טוב. בקבוק של ליטר וודקה סמירנוף, לדוגמא, יעלה לכם כמו שוט בבר ישראלי מצוי.

Aqua Granda – המבוך שלא תרצו לצאת ממנו: מרכז ספא עצום בפאתי ליביניו שכולל בריכה פנימית וחיצונית עם הידרו-מסאז׳ים ומפלי מים, בריכה חצי אולימפית, חדר כושר, סאונות מכל הסוגים והמינים, טיפול באבנים חמות, מסאז׳ים ועוד. מעוצב לעילא ומפנק לאללה.

מרכז ספורט מוטורי – זה ממונע ונוסע מהר? תמצאו אותו במרכז הספורט המוטורי. על האגם הקפוא תוכלו לנהוג במכוניות, לרכוב על טרקטורונים ואופנועי שלג ולעבור קורס נהיגה בתנאי שלג וקרח מאתגרים. קרטינג – מסלול הקרטינג נמצא על המדרחוב המרכזי של ליביניו, בסמוך לבית הספר לגלישה. התענוג הנ״ל יעלה לכם 10 אירו ל-8 דקות.

מה תשתו?

בומברדיניו – אחד המשקאות הכי מפורסמים באתרי הסקי האלפיניים: שליש וויסקי, שליש ליקר ביצים ושליש קפה. מעל כל זה נחה שכבת קצפת עתירת שומן שתורמת להרגשת הנעימות בגרון.

אנחנו אוהבים לגלוש, אין ספק, הרי בשביל זה התכנסנו... יחד עם זאת, הרכבלים נסגרים בשעות אחר הצהריים, החושך יורד וההר נהיה מנומנם. אבל לא אנחנו! אספנו לכם המלצות מובחרות של כל מה ששווה וכדאי לבדוק בליביניו. הורידו את נעלי הסקי ונעלו את נעלי הריקוד, יוצאים לחגוג! ובמקרה שיתפוס אתכם רעב בין גלישה לריקוד, בדקנו עבורכם את הדרך הטעימה ביותר לשבוע:Miky's Pub - המקום הראשון בליביניו בו מתאהבים כל לקוחות ומלווי SkiDeal: פאב-דאנס בר שהאווירה בו תמיד שמחה, המוזיקה תמיד נותנת בראש והקהל תמיד על הרגליים. שני Jägerbomb ומובטח שתחזיקו מעמד עד כיבוי אורות.Bivio Club - מי שביקר כבר בליביניו אולי מכיר את Kuhstall. המועדון, שעבר שיפוץ יסודי שינה את שמו ואיתו גם את האווירה שקיבלה טאץ' יוקרתי יותר. קחו בחשבון שהמקום מתמלא כבר בסביבות השעה 23:00 , נסו להגיע קודם כדי לתפוס מקום על הבר. בימי ראשון מתקיימת במועדון הופעה חיה.Alegra - האפר'סקי הכי טוב בעיירה! כבר מהשעה 17:00 מטפסות רמות האנרגיה ומגיעות לשיאים חדשים, במיוחד בימי שני ורביעי. לחיי אלכוהול, ריקודים ואווירה מטורפת!Cielo - מועדון חדש יחסית, פתוח בימי שלישי, חמישי ושבת. שלישי וחמישי הם הימים המומלצים לביקור בשל חגיגות ״בירה ללא תחתית״ המתקיימות החל מ-23:00 ועד אחרי חצות. הכניסה ללקוחות SkiDeal עולה 5 אירו לאדם (מחיר רגיל 10 יורו).פעילויות נוספות:שופינג, שופינג, שופינג - אם בא לכם להתחדש במשקפי שמש של ריי באן, מצלמה חדשה של ניקון או בושם ריחני של שאנל – זה המקום. כשעיירת הדיוטי פרי מציעה מחירים ללא תחרות ונטולי מע״מ על מגוון מוצרים ומותגים, אין סיבה לא למלא את המזוודות בכל טוב. בקבוק של ליטר וודקה סמירנוף, לדוגמא, יעלה לכם כמו שוט בבר ישראלי מצוי.Aqua Granda - המבוך שלא תרצו לצאת ממנו: מרכז ספא עצום בפאתי ליביניו שכולל בריכה פנימית וחיצונית עם הידרו-מסאז׳ים ומפלי מים, בריכה חצי אולימפית, חדר כושר, סאונות מכל הסוגים והמינים, טיפול באבנים חמות, מסאז׳ים ועוד. מעוצב לעילא ומפנק לאללה.מרכז ספורט מוטורי - זה ממונע ונוסע מהר? תמצאו אותו במרכז הספורט המוטורי. על האגם הקפוא תוכלו לנהוג במכוניות, לרכוב על טרקטורונים ואופנועי שלג ולעבור קורס נהיגה בתנאי שלג וקרח מאתגרים. קרטינג – מסלול הקרטינג נמצא על המדרחוב המרכזי של ליביניו, בסמוך לבית הספר לגלישה. התענוג הנ״ל יעלה לכם 10 אירו ל-8 דקות.מה תשתו?בומברדיניו - אחד המשקאות הכי מפורסמים באתרי הסקי האלפיניים: שליש וויסקי, שליש ליקר ביצים ושליש קפה. מעל כל זה נחה שכבת קצפת עתירת שומן שתורמת להרגשת הנעימות בגרון.

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם