לחץ ליצירת קשר 03-7110400

טל ואביעד משדרים מוואל טורנס!

יזמנו ב- SkiDeal שיתוף פעולה עם תכנית הבוקר הפופולרית "הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס"  ברדיו 99FM , ושלחנו אותם לשדר בשידור ישיר מאתר הסקי ואל טורנס. השידור יצא לפועל בין היתר בזכות אהבתו הגדולה של טל ברמן לגלישה, הרים ושלג.

"אני גולש סנובורד כבר 20 שנה ואני מכור כבד" מספר ברמן. "מבחינתי אני מוכן גם לחיות בתוך שלג. הרים גבוהים ומדרונות עושים אותי מאושר, ואני אוהב את האווירה הנפלאה הזו, בה אתה מתעסק שבוע שלם רק בדברים שהם כיף - לגלוש, לאכול, לבלות, שוב לגלוש, שוב לאכול, ובסוף אתה אפילו חוזר רזה יותר… "

האם שיניתם משהו בתכנית בגלל השידור מוואל טורנס?
"התכנית נשארה בדיוק אותו הדבר, אבל ברור שהאווירה הייתה שונה לגמרי. במקום
לשדר מאולפן בהרצליה, שידרנו ממלון קשמיר הנהדר בעיירת הסקי הכי גבוהה באירופה. במקום נוף רגיל של מוסכים, ראינו נוף מטריף של שלג עם המון גולשים במסלולים, כל אלו מילאו אותנו באנרגיות מיוחדות. הרי התכנית בנויה הרבה על אילתור ועל הומור עצמי, וכששנינו מלאים כל כך בחוויות, אני חושב שזה נתן בוסט ושידרג את התכנית. הפידבקים הנלהבים שקיבלנו מהסביבה אחר כך, אישרו זאת."

אתה גולש ותיק, אבל איך אביעד הסתדר?
"אביעד זרם בכיף עם היוזמה הזו. הוא אפילו עשה שיעור סקי והפגין ביצועים יפים יחסית לשיעור ראשון, שבסופו הוא כבר הצליח ממש לגלוש, נדמה לי שהעונה הוא כבר זומם על שבוע שלם". טל מספר שכגולש נלהב הוא גם דואג להעביר את אהבת הגלישה לדורות הבאים, והוא לוקח את ילדיו לגלוש בכל הזדמנות אפשרית כבר מגיל 4 כי לדעתו בגילאים האלה הם כבר בשלים לגלישה. עם או בלי ילדים, טל לא מחמיץ כל הזדמנות לקפוץ לאתר סקי ולגלוש כמה שיותר. "האתר הראשון שגלשתי בו לפני 20 שנה הוא לז ארק, והאתר שאני הכי אוהב לגלוש בו הוא סלה רונדה, כי זה מדהים לגלוש בין העצים כשאתה מביט אל נוף קדמוני של צוקים אדירים ויפים כל כך".

 

 

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם