לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

פסטיבל העונה 2013 בסן מוריץ

שיא העונה של SKIDEAL

כמו בכל עונת גלישה – החלטנו גם השנה לסיים את החגיגה בלבן בשבוע מוטרף של שלג איכותי, ימי גלישה מסעירים, וחגיגת רוק ישראלי במלון מפנק.

עונת 2012-2013 הגיעה לשיאה בפסטיבל העונה של SkiDeal, שהתארח השנה במלון Reine Victoria בסן מוריץ שבשוויץ. המלון המפנק, שנמצא בסמוך לאגם הקפוא של עיירת הסקי היוקרתית, העמיד לרשותנו את אולם התיאטרון המפואר שלו, שבו תקרה קלאסית מקושטת בגובה 4.5 מ' ואקוסטיקה יוצאת דופן. אנחנו דאגנו למלא את האולם בגולשים נלהבים שיודעים להעריך רוק ישראלי איכותי, והטסנו לשורה של הופעות כמה מהמבצעים והיוצרים הטובים ביותר בארץ.

חמי מארח
את הפסטיבל פתחה הופעתו של חמי רודנר, שריגש את הקהל עם כמה מהקלאסיקות שכבר נכנסו לפנתיאון של המוסיקה שכולנו אוהבים. ירמי קפלן ביצע יחד איתו כמה מהשירים שכולנו אוהבים.
ירמי - פצצת אנרגיה
בהמשך השבוע הופיע ירמי קפלן – פצצת אנרגיה של רונקנרול - ששילב בהופעה את שני בניו המדהימים, לני ודיבו – שהסתמנו כ"חיות במה" בזכות עצמם. בנוסף, ירמי ביצע כמה דואטים עם דנה ברגר, שסימנה את הכיוון להמשך החגיגות בפסטיבל. בסוף ההופעה ירמי העניק לנו כמזכרת את רשימת השירים, ואף צירף הקדשה מיוחדת לנו ולקהל הגולשים.

יהלי והחבר'ה יוצאים לבלות
יהלי סובול הפציץ בהופעה בערב השלישי של הפסטיבל. סולנה לשעבר של מוניקה סקס גרם גם למי ש"טחנו" מסלולים בסן מוריץ לקום ולשיר יחד איתו כמה מהקלאסיקות של הקריירה העשירה שלו, ביניהן: "על הרצפה", "מספיק בן אדם", ועוד. אחרי ההופעה, לרוקרים נשאר עוד מספיק כוח כדי לצאת בחצות הלילה למועדון DIAMOND  הנוצץ שבמרכז העיירה. הגולשים משתתפי הפסטיבל מצאו את עצמם מקפצים, שותים ונהנים עד השעות הקטנות יחד עם ירמי קפלן, דנה ברגר, ויהלי סובול.
דנה לוקחת עד הקצה
את החגיגה הענקית הזו סגרה בערב האחרון של הפסטיבל הופעתה של דנה ברגר, מלכת הרוק הישראלי. "עד הקצה", "בא והולך", "בומביי", ועוד להיטים זכו לעיבודים מפתיעים ולביצועים עם גיטרה ונגנת כינור וירטואוזית. "עכשיו אני לומדת לעוף, חושבת על שלג"' שרה דנה בהשראת הפסגות הלבנות שסביב למלון. בהמשך, דנה גמלה לירמי קפלן על האירוח בהופעה שלו עם שני דואטים מרגשים. דנה אפילו ביצעה שיר חדש לגמרי, שעדיין לא יצא לרדיו. היה מרגש, ויש למה לחכות!

ומה היה בפסטיבל מעבר להופעות? האתר בסן מוריץ העניק לכולנו ימי גלישה מדהימים, ושלג איכותי ויבש בעיקר בפסגות הגבוהות, כמו שאתר סקי בשוויץ יודע להציע. גם השמש האירה לנו פנים לאורך מרבית ימי הפסטיבל, ונתנה חשק "לתפור" עוד ועוד מסלולים. ובזמן שאנחנו חגגנו בשעות הערב והלילה – הטבע עשה את שלו ומילא את המסלולים בשלג חדש ואיכותי.

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם