לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

SkiDeal winter camp

מסגרות חווייתיות עם הדרכות לגילאי 13-18

המתבגרים שלכם כבר לא מתאימים לקייטנות הילדים, ולא מוצאים את עצמם בהדרכות המבוגרים. בדיוק בשבילם בנינו את SkiDeal winter camp- קבוצות גלישה לנוער שיספקו להם הדרכה המתאימה לקבוצת הגיל ורמת הגלישה שלהם,  ומסגרת חברתית שתשדרג להם את החופשה!

יכול להיות שאנחנו לא לגמרי אובייקטיביים, אבל אם תשאלו אותנו, חופשת סקי משפחתית היא החופשה המושלמת! היא משלבת עיירות קסומות, אטרקציות מהנות לכל המשפחה, אתגרים שכל אחד מבני המשפחה חווה בדרכו, וגיבוש משפחתי סביב ההצלחות, הכישלונות וההתמודדות שמביא איתו המפגש עם השלג.
כדי לאפשר את ההרמוניה הזאת, תפריט החופשות המשפחתיות שלנו מציע קייטנות גלישה לילדים בגילאי 4-12. מסגרת יומיומית מ-9:00 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ שמשלבת שיעורי גלישת סקי וסנובורד בעברית, הפעלות, חוויות, ארוחת צהריים וכל זה בזמן שההורים קורעים את המסלולים בראש שקט.


ומה עם הנוער?
הכל טוב ויפה, עד שהילדים חוצים את גיל 12 ומגיעים אל השלב הלא ברור... הרי מצד אחד הם כבר לא מתאימים לקייטנות הילדים, ומצד שני הם לא מרגישים שייכים אל קבוצות ההדרכה עם המבוגרים שאין בהן ערך מוסף מבחינה חברתית לנערים בגילאי 13-18.
זאת הסיבה שהשקנו את ה- winter camp – קבוצות נוער לגילאי 13-18 המותאמות לגילאים ולרמת הגלישה שלהם, ומספקות מסגרת חברתית שתאפשר להם לצאת לגלוש עם החבר'ה גם אחרי שעות ההדרכה!SkiDeal Winter camp

כל אחת מקבוצות הנוער מונה עד 10 גולשי סקי או סנובורד בגילאי 13-18.
הקאמפ נמשך 6 ימים, בכל יום בין 9:00-15:00 ייהנו הגולשים מ-4 שעות הדרכה יומיות והפסקת צהריים משותפת.


יכול להיות שהיחסים שלכם עם המתבגרים שלכם באמת מוצלחים במיוחד, אבל בואו נודה באמת- הם כנראה יעדיפו לבלות יותר זמן עם בני גילם, לגלוש עם החבר'ה, ולהכיר בני נוער אחרים לבילויי הערב. ה-winter camp הוא הבמה המושלמת להיכרות מהסוג הזה. אתם תאלצו להסתפק בסיפורי החוויות בארוחת הערב...


לו"ז Winter Camp: (ייתכנו שינויים בהתאם לאתר)

10:00-12:00 – שיעורי סקי\ סנובורד 
12:00-13:00– הפסקת צהריים עם הצוות
13:00-15:00- שיעורי סקי\ סנובורד
*בחלק מהאתרים ייערכו בנוסף פעילויות חברתיות לאחר שעות ההדרכה.
**ארוחת צהריים אינה כלולה במחיר

 

 

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם