לחץ ליצירת קשר 03-7110400

טרום עונה בסקי

גלו את היתרונות הטמונים בטרום עונה בסקי

במהלך השנים, גילו ישראלים רבים את ההנאה הגדולה שטומן בחובו הסקי. כאשר מזג האוויר הישראלי הופך את האפשרות ללגיטימית הרבה פחות, רבים בוחרים לעשות זאת באחת ממדינות העולם, ובעיקר אירופה, בהן מזג האוויר חורפי הרבה יותר. לאחר שמחליטים לטוס לחופשת סקי, נדרש לתת את הדעת על לא מעט סוגיות. אחת המרכזיות שבהן נוגעת למועד החופשה הספציפי, ולאפשרות שעולה פעמים רבות: הזמנת חופשת סקי עוד בטרום העונה הרשמית. מה המאפיינים של הזמנה מהסוג הזה? ומהם יתרונותיה?

הגדלת אפשרויות לינה 

עונת הסקי ה"רשמית" משתנה, כמובן, בין מדינה למדינה, אך ניתן לראות שבמרבית המקרים ההתחלה שלה באירופה היא בחודש דצמבר, וסיומה בחודש אפריל. הנחת המוצא היא שככל שהעונה מתקרבת לשיאה, כך בתי המלון בסביבת אתרי הסקי מתמלאים בקצב מהיר במיוחד, כך שמציאת מקום לינה אינה דבר של מה בכך. הדברים אמורים בעיקר לגבי בתי המלון אשר המיקום שלהם אידיאלי, כלומר, במרחק נגיעה ממסלולי הסקי עצמם. אנשים שמחכים לרגע האחרון בהזמנת החופשה שלהם, או בוחרים לעשות זאת בשיא העונה, מסתכנים בכך שלא יוכלו למצוא מקום לינה סביר, מה שעלול לפגוע באופן מהותי בהנאה מהחופשה.

העובדה שבתי המלון בקרבת אתרי הסקי נמצאים בתפוסה נמוכה, באופן יחסי, בתקופת טרום העונה, מאפשרת לבחור בין מגוון רחב מאד של בתי מלון. לא צריך להתפשר, וניתן למצוא מלון המתאים כמו כפפה ליד למספר הנופשים, להרכבם, לסוג הפעילויות שהם מעוניינים לעשות, וכן – גם לתקציב.

היתרון הכלכלי של ההזמנה המוקדמת

הזמנת חופשת סקי בטרום העונה כוללת בתוכה, כמעט בכל המקרים, חיסכון כלכלי של ממש. אם מתבוננים שוב על מחירי בתי המלון בטרום העונה, ניתן לראות שהם נמוכים בעשרות מונים מאשר בחודשי הסקי העמוסים יותר. היות וגם כך חופשת סקי נוטה להיות יקרה יותר מאשר סוגים אחרים של חופשות – חשבו, למשל, על ציוד הסקי שנדרש לרכוש או להשכיר – כל דרך לחיסכון כספי צריכה להתקבל בברכה.

נקודה מרכזית נוספת היא שזול הרבה יותר לרכוש או להשכיר ציוד סקי, אפילו מהארץ, בטרום העונה. זאת מכיוון שזהו אחד המועדים העיקריים בהם חברות הפועלות בתחום מציעות "סיילים" שונים, עם הנחה של עשרות אחוזים במחיר פריטי הסקי. ההנחות ניתנות בעיקר על פריטים משנים קודמות, סוגיה שמרבית הגולשים לא מייחסים לכך חשיבות כלל וכלל.
 
אין ספק כי הזמנת חופשת סקי בטרום עונה מוזיל בהרבה את עלויות החופשה, אך יתרון נוסף הוא האפשרות לבחור בין מגון מלונות הנמצאים בצמוד לאתרי הסקי, מה שחוסך את זמן הנסיעה מהמלון לאתר הסקי, מאפשר נגישות נוחה לחדר בכל שעה ביום בלי חשוב פעמיים אם זה שווה את זמן הנסיעה. הזמנת חופשה בטרום עונה פותחת בפניכם את האפשרות לבחור באמת איך אתם רוצים שחופשת הסקי שלכם תראה ומשאירה לכם מספיק כסף גם לאטרקציות ובילויים לאחר שעות הסקי.

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם