לחץ ליצירת קשר 03-7110400

המלצות לטיולים באיטליה

המאמר נכתב באדיבות סולו איטליה - טיולים מאורגנים באיטליה איטליה, ארץ המגף, סוד היופי של איטליה טמון בהיסטוריה העומדת מאחוריה, מגוון התרבויות שפקדו את אדמתה (מתקופת שלטונו של נפוליאון דרך מלחמות הירושה הספרדית ועד השליטה האוסטרית) והשפיעו על נופיה הציוריים.
אם נחלק את איטליה לשלושה אזורים עיקריים נבחין שכל אזור מאופיין בנופים הייחודיים לו ומאחורי של נוף שכזה קיימים אינסוף סיפורים:
צפון איטליה מאופיינת כאזור המגוון בנופיו המשלבים שטחים כפריים וכרמים ציוריים למרגלות רכס הרי הדולומיטים ואגמים פסטורליים כגון אגם גארדה. כמו כן צפון איטליה מציעה ביקורים בערים הגדולות כדוגמת: ונציה-עיר התעלות וורונה-עיר האוהבים של רומיאו ויוליה, מילאנו- בירת צפון איטליה המוכרת כמרכז האופנה העולמי. אזור הצפון לרוב רווי באתרי סקי כאשר המפורסמים  שבהם הרי האלפים והרי הדולומיטים ממזרח.
קיימים לא מעט חבילות סקי המציעות חווית גלישה לכל הרמות, מתחילים ומתקדמים.
מומלץ לבדוק מול חברות טיולים המתמחות בהתאמת טיולי סקי באיטליה.
מרכז איטליה
תרבות הרנסנס וההיסטוריה של האימפריה הרומית טמונים במרכז איטליה שהשפיעו על כל העולם.
אזור המרכז מציע את התרבות האיטלקית במיטבה דרך אוצרות האומנות שנותרו בעיר הבירה האיטלקית-רומא ובה הוותיקן והקפלה הסיסטנית, הקולוסיאום האגדי ביתם של הגלדיאטורים ומזרקת המזלות הידועה- פונטנה דה טרווי.
פירנצה - ביתם של גדולי האומנות בהיסטוריה: מיכאל אנג'לו וליאונרדו דה וינצ'י שעד היום מחזיקה בתואר עיר חובבי האומנות.
טוסקנה- עיר המוצא של כרמי היין הקסומים שהעניקו לעולם את יין הקיאנטי המשובח, מטעי זיתים מובחרים הגדלים על אדמת הסיינה (הנקראת על שם צבי החום סיינה) ומגדל פיזה פלא האדריכלות שזוכה למילוני מבקרים.
דרום איטליה
אזור הדרום באיטליה מספק לאיטליה את אופייה הרומנטית בזכות העיירות הציוריות השוכנות לחופי חוף אמאלפי שרבות נאמר אודות יופיו עוצר הנשימה המשלב את פסטורליות האיים הירוקים השלובים במימיו הכחולים של המפרץ ומצידו השני הר געש עצום.
נאפולי- בירתה של דרום איטליה המאופיינת במגוון שווקים ברובע העתיק, כאשר בצמוד לעיירה העתיקה נמצא הרה הגעש ווזוביו שעודנו פעיל!

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם