לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

כל המידע על ביטוח מיוחד לסקי

איזה ביטוח מתאים לחופשת סקי בחו"ל

חופשות סקי הן חוויה עצומה, וטרם היציאה אליהן יש להקפיד על דבר חשוב אחד. זהו, כמובן, רכישת ביטוח נסיעות לחו''ל המותאם לפעילויות מסוג זה.

עשרות אלפי ישראלים נוסעים מדי שנה לחופשות סקי. בדרך כלל היעד הוא אירופה, והזמן: חודשי החורף הקרים. ישנן הוצאות רבות הנילוות למקרה של תאונת סקי במדינה זרה. אנחנו נציג פה את המאפיינים העיקריים של ביטוחי סקי, חלק מהותי בעולם הביטוח של ימינו.

חשוב לדעת: פוליסת ביטוח נסיעות רגילה אינה מכסה פציעות סקי. בכל מקרה של פגיעה גופנית, נסיבות האירוע הן הראשונות שנבדקות לצורך מימוש הפוליסה. אפילו ביטוח תרמילאים, הכולל בתוכו סוגים רבים של ספורט אתגרי, לא יציע לרוב פיצוי כלשהו עבור פציעות סקי.

מה כולל בתוכו ביטוח לחופשת סקי?
פה חשוב להבהיר כי כל חברה המציעה ביטוח נסיעות לחו''ל נבדלת מאחרת בלא מעט פרמטרים, כך שקשה מאד למצוא ביטוח סקי אחד הדומה למשנהו. גובה הכיסוי, התנאים למימוש והאופן בו מתבצעת התביעה נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, ומצריכים ערנות מרבית של הלקוח טרם החתימה.בכל זאת, קיימות מספר נקודות שביטוח סקי אינו יכול להיות שלם בלעדיהן. ראשית, הכיסוי על הוצאות רפואיות צריך להיות גבוה, ולעמוד על כמה מאות אלפי דולרים. זאת עקב העלויות הגבוהות של טיפולים מפגיעות סקי בחו''ל. מעבר לכך, עקב העובדה שאתרי סקי נמצאים לרוב במקום מבודד, רצוי מאד לבחור ביטוח אשר אחד מסעיפיו נוגע לשירותי חילוץ והצלה.גם ציוד עשוי להיכלל בביטוח
לא מעט אנשים, ובעיקר גולשי הסקי המנוסים יותר, נוהגים לטוס לחו''ל עם ציוד אשר רכשו הם מבעוד מועד, בין אם בישראל ובין אם בנסיעה הקודמת שלהם. כאן יש להדגיש כי ביטוח הסקי יכול בהחלט להציע גם כיסוי עבור גניבה או נזק שנגרם לציוד החשוב הזה, שמחירו לרוב מגיע לעשרות אלפי דולרים.במידה ואכן נוסעים עם ציוד, חשוב לבדוק האם פוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל אשר רכשנו כוללת בתוכה את כל החפצים אשר ישמשו לגלישה. במידה והדבר גורר תוספת תשלום, רצוי לשקול בחיוב את ההרחבה: ההבדל במחיר לרוב אינו משמעותי יתר על המידה, והכיסוי רחב פי כמה.
עוד לפני אריזת המעיל: בצעו השוואת מחירים
אם החלטתם להגשים את החלום שלכם ולגלוש באחד מהמורדות התלולים ביותר בעולם, אין ספק שמחכה לכם חוויה גדולה. בשביל השקט הנפשי שלכם, וכמובן, מומלץ מאד לרכוש ביטוח נסיעות המותאם לסקי. הניסיון מראה כי תאונות מתרחשות דווקא כשלא מצפים להן.על מנת להתמודד עם היצע הפוליסות הרחב, חשוב מאד גם לבצע השוואת מחירי ביטוח נסיעות סקי. בדיקה מסוג זה, המתבצעת כיום תוך מספר שניות באמצעות האינטרנט, יכולה לחסוך כספים עצומים, ומעבר לכך- לאפשר לכם לעלות לאחת מהפסגות המושלגות בעולם בידיעה כי אתם מכוסים לא רק במעיל, אלא גם בפוליסת ביטוח נסיעות לחו''ל ראויה. רק כך תובטח לכם חופשת סקי חד פעמית.

לרכישת ביטוח לחץ כאן

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם