לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

כך תכינו את הגוף לחופשת הסקי

רגע לפני שאתם רוכסים את הבוטס או מתחברים למגלשיים חשוב לזכור- סקי וסנובורד הם אמנם הספורט המספק והמהנה ביקום (ואנחנו לגמרי אובייקטיביים), אבל האתגרים שמגיעים איתו חושפים אותנו לפציעות. בהיערכות נכונה תוכלו להפחית משמעותית את שיעור הפציעות ולשמור על הגוף והשרירים. אז אספנו לכם את כל הטיפים וההנחיות שיעזרו לכם להגיע מוכנים אל השלג.

עינת סולטן  מאמנת כושר, מאמנת לאורח חיים בריא, מדריכת ריצה ומאמנת בשיטת טאי בו Insanity Body Balance  מסבירה: "ההכנה האולטימטיבית של הגוף לפני היציאה לחופשה כוללת בעיקר תרגילי פילאטיס או יוגה התורמים להתארכות ומתיחת השריר ולצידם תרגילים שיהוו חימום למפרק הברך, חיזוק חגורת הכתפיים, ידיים ורגליים".

קבלו כמה סרטונים שיעזרו לכם להתכונן בלי הרבה מאמץ, בלי לפנות יותר מדי זמן ביומן ו... אפילו בלי לצאת מהבית!אם אתם רוצים להגיע ממש בכושר כדי להשאיר את החבר'ה לאכול את שאריות הפאודר שלכם, נסו לסגל לעצמכם שגרה מקדימה של כמה שבועות במהלכם בצעו את התרגילים הבאים:
• הליכה מהירה – 3 פעמים בשבוע, למשך 40 דקות
• פעילות אירובית כמו ריצה או רכיבה על אופניים – 3 פעמים בשבוע, 25 דקות
• סקווטים (כיפופי ברכיים) – 3 סטים של 100 – 50 חזרות לפי היכולת
• קפיצות – 10 סטים של 10 קפיצות כל אחד. את הסטים מומלץ לחלק לקפיצות במקום, קפיצות מצד לצד, קפיצות תוך כדי סיבוב ותוך כדי התקדמות.
• ולבסוף- מתיחות (חשוב לא לזלזל) – שרירי ירך קדמית ואחורית, שריר שוק אחורית וישבן.

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם