לחץ ליצירת קשר 03-7110400

תעשו מקום למשפחה!

ההורים עפים על המסלולים בראש שקט, הילדים לומדים לגלוש בקייטנה (בעברית!) ובסוף היום מתכנסים לזמן איכות משפחתי שאין לו תחליף!

זה כבר לא סתם טרנד חולף, בעונות האחרונות הפכו חופשות הסקי המשפחתיות למיינסטרים, ואם אתם עוד לא חלק מזה, כדאי שתצמצמו פערים.

אין בה רשימת MUST שתאלץ אתכם לסימן וי על אתרים מיותרים, גם לא נסיעות ארוכות בהן תבלו סגורים ברכב, מביטים בנוף דרך שמשות ומנסים לפתור ויכוחים במושב האחורי. בחופשת סקי משפחתית יש אווירה אחרת. ההורים יוצאים לחרוש את המסלולים, הילדים לומדים לגלוש, משפרים טכניקות וצוברים חוויות בקייטנת גלישה עם הדרכות בעברית, ובסוף היום חוברים לזמן איכות משפחתי הכולל גלישה משותפת, אטרקציות ברחבי העיירה וזמן איכות משפחתי.

SkiDeal winter school לגילאי 4-12
קייטנות ההדרכה בעברית שלנו מבטיחות קבוצות אינטימיות, הדרכה מקצועית ומותאמת לרמות שונות, לו"ז שבנוי כך שיספק מעטפת הכוללת כל מה שדרוש, ובסופן, הקטנטנים ישאירו לכם אבק על המסלולים.

לו"ז קייטנות עם הדרכה בעברית לגילאי 4-12:
9:00-10:00 התכנסות
9:00-11:30 שיעורי סקי \ סנובורד בעברית
11:30-12:30 הפסקת צהריים עם הצוות
12:30-15:00 שיעורי סקי \ סנובורד בעברית
15:00-17:00 פעילויות ומשחקים עם צוות הבייביסיטרס
מתי טסים? 
רוב המשפחות בוחרות לנצל את חופשות חנוכה, פורים ופסח מבתי הספר והגנים, ולצאת לחופשת חגים משפחתית על השלג.
חופשת פסח לדוג', שיוצאת בד"כ בשלב מושלם בעונת הסקי בו הפסגות עוד מלאות בשלג אבל מזג האוויר הופך קצת סלחני יותר, הן מבוקשת במיוחד!
מי שיבחרו לצאת לחופשת סקי בפסח יעמדו בפני 3 אפשרויות-
חופשה מוקדמת המאפשרת לחזור לארץ לחגיגת ליל הסדר המסורתית סביב שולחן הדודות,
חופשה הכוללת חגיגות ליל סדר מושלגת בגובה של 2,000 מ' ומעלה, עם הגפעילטפיש, ההגדה, האפיקומן וכל האווירה,
או חופשה שמאפשרת לבלות את ליל הסדר בארץ ולצאת אל השלג מיד אחריה.  

לצד חופשות הסקי בחגים, SkiDeal מציעה גם קייטנות גלישה לילדים בעברית לאורך כל העונה בחלק מהאתרים (סוצ'י, בנסקו, אנדורה). כך, תוכלו לבחור בעצמכם את התקופה הנוחה ביותר עבורכם לחופשה משפחתית מושלגת.  

לאן טסים?
האתרים הקרובים לישראל כמו רוזה חוטור בסוצ'י ובנסקו בבולגריה, הכרוכים בפחות מ-3 שעות טיסה, מאפשרים בחירה בין חופשת סופ"ש משפחתית עם 3 ימי גלישה מלאים, חופשת ראשון עד חמישי עם 4 ימי גלישה מלאים, או  חופשת שבוע.בנסקו הוא יעד נוח במיוחד לחופשת סקי משפחתית. האתר נוח להתמצאות ועמוס אטרקציות שכיף להתנסות בהן עם כל המשפחה כמו: מתחמי החלקה על הקרח, מזחלות, סקי לילה, אופנועי שלג, מרכזי ספא, שופינג ועוד. ברחבי העיירה תמצאו מסעדות ומקומות בילוי, המלונות מציעים חדרי משחק, מגרשי פעילות והפעלות לילדים, והאווירה נעימה.

רוזה חוטור, סוצ'י
מציע כמויות אטרקציות בלתי נגמרות כמו גשר תלוי מרהיב, מוזיאונים, מזחלות, סקי לילה ועוד. מלונות ידידותיים, מרחבי גלישה סלחניים עם אזורים ייעודיים לתרגול, מדריכי גלישה מקצועיים, נוף מרהיב ושלל האפשרויות שהופכים אותו לאתר קלאסי למשפחות!

אל ואל נורד, אנדורה- אמנם יידרשו יותר מ-3 שעות טיסה, אבל מדובר באחד האתרים המתאימים ביותר למשפחות. העיירה ידידותית ונוחה, המרחב מציע אזור עצום ללמידה לצד מסלולים סלחניים למתחילים, דמויות ענק מחבקות את העוברים ושבים ברחובות ומדריכי הסקי הם המקצועיים ביותר בסביבה!

אל שלושת האתרים האלה, מציעה SkiDeal חופשות משפחתיות עם קייטנות גלישה בעברית לילדים לאורך כל עונת הסקי.כמה זה יעלה לנו?

חופשה משפחתית בבנסקו במהלך העונה תעלה מ-699 לאדם בדיל משפחתי 
חופשה משפחתית בסוצ'י במהלך העונה תעלה מ-899 לאדם בדיל משפחתי 
חופשה משפחתית באנדורה במהלך העונה תעלה מ-999 לאדם בדיל משפחתי  
חופשה משפחתית בחופשות החגים תעלה מ-799 לאדם בדיל משפחתי

*דיל משפחתי = 2 מבוגרים+2 ילדים מתחת לגיל 12 בחדר 

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם