לחץ ליצירת קשר 03-7110400

דני רופ מדווח מסקיוולט

אחרי שכבש פסגות בצרפת, חלש על מדרונות באוסטריה, פגש שלג בשוויץ וחגג פאודר באיטליה, דני רופ יצא לחופשת SkiDeal מושלגת בסקיוולט וחזר עם מסקנות ברורות- מדובר באתר מעולה! "אני בוחר את יעד חופשת הסקי שלי לפי הפרטנרים" מספר רופ, "כשאני טס עם המשפחה אני מחפש יעד שיש בו קייטנות SkiDeal נוחות לילדים ומסלולים סלחניים, כשאני טס עם החבר'ה אני מחפש אתר עם אפר'ה סקי, חיי לילה ואקסטרים, וכשאני טס עם אשתי אנחנו מחפשים את השקט שלנו... מקום שנוכל להתפנק בו, לאכול טוב, להשתכר מהנוף, לקרוע את המסלולים וליהנות משירות ברמה הכי גבוהה. סקיוולט הוא ללא ספק יעד מצוין לחופשה מהסוג הזה". אז סקיוולט היה אהבה ממבט ראשון?
"נחתנו באינסברוק ועלינו על האוטובוס של SkiDeal לאתר. המלווה שקיבל אותנו בקושי הספיק לספר לנו על סקיוולט ותוך פחות משעה כבר היינו במלון! כך שלמרות שהיה עיכוב קל בטיסה, ולמרות שלקחנו את הזמן לסדר את המזוודות במלון, הספקנו לגלוש יותר מ-3 שעות כבר ביום הראשון! אז כן, בהחלט אפשר לקרוא לזה אהבה ממבט ראשון..."

מה יש בו בסקיוולט שהופך אותו לאתר נחשק?
"סקיוולט הוא פשוט שילוב מוצלח של הכל מהכל-  מרחב גלישה עצום, אוף פיסטים מעולים, לוק טירולי טיפוסי, כפרים ציוריים שקל ונוח לגלוש ביניהם, מערכת מעליות מטורפת, שלג אינסופי, מסלולים לכל הרמות ומלונות יוקרתיים"

בוא נדבר קצת שלג...
"סקיוולט לא נמנה בין האתרים הגבוהים, אין בו פיקים של 3,000 מטר" הוא מסביר, "אבל העובדה שהוא פונה בדיוק לכיוונים הנכונים מבטיחה ששיא עונת הגלישה בו- בין ינואר למרץ, תהיה מושלגת במיוחד. בנוסף לזה- האתר הזה מאובזר בתותחי שלג עצומים! בכלל, בכל פינה במרחב הגלישה יש תחושה של השקעה, מערכת המעליות והגונדולות משוכללת ברמות הכי גבוהות- גונדולות סגורות, מחממי ישבנים, בטיחות שיא, מהירות מטורפת – הכל מאוד מרשים ובעיקר, מאוד מאוד נוח!" ומה בסוף היום?
"בסקיוולט יש 8 עיירות ולכל אחת מהן אופי שונה... באחת אפר'ה סקי סוער בשנייה חיי לילה בועטים... בכל מקרה, אנחנו פחות חיפשנו את זה. כשאני מגיע לחופשת סקי עם אשתי אנחנו מחפשים בעיקר לגלוש ולנוח. התארחנו במלון קייזרהוף בעיירה אלמאו- מלון 5 כוכבים סופריור מהסרטים! השירות הכי טוב שנתקלתי בו, ארוחות גורמה מטורפות, שאטלים מהמלון לכל מקום שרצינו, פתרונות יצירתיים לכל עניין, ספא מאוד מפואר ויותר מהכל- מה שאני רגיל לפגוש בעיקר בצרפת ומאוד חריג באוסטריה- יש מהמלון גישת ski in\ ski out ישירה למסלולים! מה שהופך את המיקום של המלון ללא פחות ממושלם וממש משדרג כל יציאה וחזרה מגלישה"    

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם