לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

מסלולי סקי מוטרפים

פסגת האקסטרים

מחוץ למסלול 7, Ischgl, אוסטריה
ממש לא ברור איך השלג מתנגד לכח המשיכה על גבי צוק זה, אבל זה המקום המושלם למי שיוצא לחופשת סקי באוסטריה ורוצה לבדוק אם יש לו את האומץ לעשות הלי-סקי ולבצע פניות במדרון התלול ביותר שמסוגל להחזיק שלג עמוק ואבקתי. אחרי שניסיתם והצלחתם לשרוד את החלק הראשון, מצפה לכם מסע של סלעים חשופים ולאחר מכן אוף-פיסט ארוך והרפתקני שיוביל אתכם עד המעלית. כמעט תמיד תהיו שם לבד (אז לקחת מכשירי קשר, כן?)
איך מגיעים? 100 מ' לאחר תחילת מסלול 7 יש עיקול שמאלה ולאחר מכן ימינה. במקום להתעקל ימינה תמשיכו ישר, אל מחוץ לגבולות המסלול ואחרי 30 מטרים תיזהרו, כי אם לא, פשוט תפלו מהצוק.
Piste Perdue (המסלול הנעלם בצרפתית), טין, צרפת
אם יש דבר כזה 'טיפ של אלופים' - זה הטיפ. אז תקשיבו טוב לקראת הפעם הבאה שתצאו לחופשת סקי בצרפת. מדובר בנקיק הצר ביותר שתגלשו בו אי פעם (בקיץ זה טרק אתגרי). בכל פניה בקניון המדהים הזה יש קפיצה מפתיעה, ואינספור הזדמנויות צילום שתראו בגאווה לנכדים. פשוט אין דברים כאלה!
איך מגיעים? יורדים מ-Toviere במסלול Creux וחותכים חזק שמאלה לכיוון Vallee Perdue. רק שתדעו שאם פספסתם וחתכתם מאוחר מדי את הצוק, זה כבר הופך בלתי עביר.

מסלול 11 תחת הרכבל, St. Anton - Zurs, אוסטריה
אם אתם אוהבים Half-Pipes וגלישה מהירה באוף-פיסט - אז בטוח תיהנו מהמסלול הקצר והמושלם הזה, המתחיל בירידה תלולה וממשיך להתפתל כמו נחל ברוחב אידיאלי, כאשר משני צתידיו קירות זקופים ומפלים קטנים מכוסים בערימות של שלג. ניסינו לגלוש בלי לקפוץ, אבל זה פשוט חזק מאיתנו. חשוב שתדעו כי קיים סיכוי לא קטן, שברגע שתעשו את המסלול הזה, הוא יהיה היחידי שתעשו עד סוף החופשה - פשוט כי תתמכרו!
איך מגיעים? עולים מ-Zurs לכיוון Muggengrat. כשתגיעו לפסגה, בצעו פניית פרסה לכיוון ימין (בלי להיכנס למסלול 11) והמשיכו ברגל או בגלישה איטית כמה מאות מטרים וללא איבוד גובה. התחילו לרדת בואדי והיצמדו לימין כדי לא לחזור בטעות למסלול.
איך מגיעים? עולים ברכבל A ומתחילים לרדת במסלול 2. לאחר 300 מטר מבצעים קפיצה קטנה מעל גדר עץ המכוסה כולה בשלג וממשיכים בשביל שמתחת לרכבל. רק שתדעו שבדרך תעברו שני צמתים עם מסלולים, שזה בדיוק הזמן להסתכל ימינה ושמאלה, אבל גם הזדמנות מצויינת לקפוץ לרוחק ולעומק.
חוות הקפיצות, Kaltenbach, Mayrhofen, אוסטריה
בין ערימות השלג העצומות תמצאו המון מבנים כפריים וחוות שבימי הקיץ משמשים את התושבים. אבל בחורף, הם משמשים בעיקר את הגולשים כמקפצות כיפיות ישר לתוך השלג העמוק. אחרי שקפצתם הרבה וצילמתם, ודאו שאתם לוקחים את היציאה חזרה מצד ימין, כי אם תמשיכו ישר, מצפה לכם מפגש לא הכי נעים, אפילו די כואב, עם כמה עצים וסלעים.
איך מגיעים? נוסעים למתחם Kaltenbach עם הסקי-בס החינמי, עולים למסלול 1 ומתחילים איתו את הירידה. לאחר כמה מאות מטרים, חיתכו שמאלה ישר אל אחד המבנים ותתחילו את המסע המופלא.

בולמי מפולות, Ischgl, אוסטריה
מעולם לא הבנו את חובבי הקפיצות חסרי הפחד, העומדים יחד עם 'כל עם ישראל' בתורים ב-Snowpark. בייחוד כאשר האוסטרים החביבים הקימו, ללא ידיעתם אפילו, מקפצות נהדרות בין בולמי המפולות עליהם נערם השלג. התוצאה: כרית לבלימת נפילות והתרסקויות. חשוב שתדעו כי הנחיתה היא על DROP תלול ביותר והתאוצה בהתאם.
איך מגיעים? עולים ברכבל D1 ויורדים כ-100 מטר לכיוון העיירה. במסלול השחור הרחב פונים ימינה למסלול צר יותר שמצידו השמאלי ממוקמת גדר. בקצהו מבצעים פניית פרסה וכיוון שמאל ומתקדמים עד שעומדים מעל בולמי המפולות. מכאן זה די (תלול) ברור.


אזהרות:
הגלישה מחוץ למסלולים המסומנים במפות היא באחריות הגולש בלבד!
ניתן לקבל על גלישה מסוג זה קנסות. לנו זה לא קרה.
יש להשתמש באמצעי זהירות לגוף על מנת להימנע מפתיעות!
רצוי להצטייד במכשירי קשר ולהודיע למלווה SkiDeal לאן אתם יוצאים
אין לראות בכתבה זו כהמלצת גלישה למסלולים האמורים!

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם