לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

איך נראים 151 קמ”ש על סנובורד

לגלוש במהירות הקול: צפו בגולש הבריטי ששבר את שיא המהירות בסנוברד

כמה מהר אתם גולשים על הבורד שלכם? עכשיו תכפילו את הנתון הזה ב-2. בעצם, תכפילו ב-3, ואולי אפילו יותר. גולש הסנובורד ג'יימי באראו שבר לאחרונה את שיא המהירות הבריטי בגלישה, והעמיד את מד המהירות על 151.6 קמ"ש.

השיא נשבר ב-18 באפריל באתר הגלישה וורבייר, אחד מהידועים שבאתרי ה סקי בשוויץ, והוא נחשב לנתון הרשמי הבריטי הראשון שנקבע. השיא הבלתי רשמי עד עתה היה 132 קמ"ש "בלבד". באראו בן ה-20 היה מצויד בבורד ובנעלי גלישה רגילים, ולא בציוד תחרויות מקצועי. הוא סיפר כי התאמן לשבירת השיא במשך שנתיים.

הסרטון ממצלמת הקסדה!

באראו, חבר נבחרת הסנובורד של הממלכה, אמר לאחר שקבע את ההישג כי התנאים במסלול היו מושלמים עבורו. "זה היה מפחיד למעלה, אבל אני כל כך שמח שעשיתי זאת", אמר בתום המסלול בעודו מתנשף מהמאמץ, "התחושה מאוד לא יציבה, אבל שמחתי לגלוש למטה".
לאחר שבירת השיא הוא הודה כי החשש מנפילה עבר בראשו במהלך הגלישה המדהימה, אך השתדל לשים את המחשבות הללו הרחק מאחוריו ולעשות את הטוב ביותר.
אתר הסקי בשוויץ נחשב גן עדן לגולשי פרירייד קיצוניים ומשוגעים, לצד תענוגות ופינוקים אחרי שגומרים לטרוף את המסלולים. מרחב הגלישה הצמוד לעיירה כולל 150 ק"מ של מסלולים. הסנופארק הגדול באתר כולל ארבעה מסלולים ברמת קושי מדורגת.

ראיון עם ג'יימי באראו מייד לאחר השיא

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם