השאירו פרטים

ומומחי הסקי שלנו יחזרו אליכם בהקדם

03-7110400
About אודות Contact צרו קשר Register הרשמה
הרשמה
צוות מומחי הסקי שלנו ישמחו לספר לך על מגוון חופשות ה-SkiDeal שלנו ולעזור לך למצוא את החופשה המושלמת בשבילך!
LIVE LIVE
Phone Email us
שיאי גלישה מדהימים שיאי גלישה מדהימים

איך נראים 151 קמ”ש על סנובורד

לגלוש במהירות הקול: צפו בגולש הבריטי ששבר את שיא המהירות בסנוברד

כמה מהר אתם גולשים על הבורד שלכם? עכשיו תכפילו את הנתון הזה ב-2. בעצם, תכפילו ב-3, ואולי אפילו יותר. גולש הסנובורד ג'יימי באראו שבר לאחרונה את שיא המהירות הבריטי בגלישה, והעמיד את מד המהירות על 151.6 קמ"ש.


השיא נשבר ב-18 באפריל באתר הגלישה וורבייר, אחד מהידועים שבאתרי ה סקי בשוויץ, והוא נחשב לנתון הרשמי הבריטי הראשון שנקבע. השיא הבלתי רשמי עד עתה היה 132 קמ"ש "בלבד". באראו בן ה-20 היה מצויד בבורד ובנעלי גלישה רגילים, ולא בציוד תחרויות מקצועי. הוא סיפר כי התאמן לשבירת השיא במשך שנתיים.

 

באראו, חבר נבחרת הסנובורד של הממלכה, אמר לאחר שקבע את ההישג כי התנאים במסלול היו מושלמים עבורו. "זה היה מפחיד למעלה, אבל אני כל כך שמח שעשיתי זאת", אמר בתום המסלול בעודו מתנשף מהמאמץ, "התחושה מאוד לא יציבה, אבל שמחתי לגלוש למטה".

לאחר שבירת השיא הוא הודה כי החשש מנפילה עבר בראשו במהלך הגלישה המדהימה, אך השתדל לשים את המחשבות הללו הרחק מאחוריו ולעשות את הטוב ביותר.

 

אתר הסקי בשוויץ נחשב גן עדן לגולשי פרירייד קיצוניים ומשוגעים, לצד תענוגות ופינוקים אחרי שגומרים לטרוף את המסלולים. מרחב הגלישה הצמוד לעיירה כולל 150 ק"מ של מסלולים. הסנופארק הגדול באתר כולל ארבעה מסלולים ברמת קושי מדורגת.

 

אסור למצמץ: הסרטון ממצלמת הקסדה

אסור למצמץ: הסרטון ממצלמת הקסדה

ראיון עם ג'יימי באראו מייד לאחר השיא

ראיון עם ג'יימי באראו מייד לאחר השיא

קבל הצעה לחופשת סקי

השאר פרטים ומומחי ה SkiDeal שלנו יצרו עימך קשר לקבלת הצעה משתלמת

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

לחץ כאן
צרו קשר