דברו איתנו

קבלו הצעה

צור קשר
03-7110400
About אודות Contact צרו קשר Register הרשמה
הרשמה
צוות מומחי הסקי שלנו ישמחו לספר לך על מגוון חופשות ה-SkiDeal שלנו ולעזור לך למצוא את החופשה המושלמת בשבילך!
GIFT CARD
Phone Email us
פסגות הרים מושלגים פסגות הרים מושלגים

טל ואביעד משדרים מוואל טורנס!

יזמנו ב- SkiDeal שיתוף פעולה עם תכנית הבוקר הפופולרית "הבוקר עם טל ברמן ואביעד קיסוס"  ברדיו 99FM , ושלחנו אותם לשדר בשידור ישיר מאתר הסקי ואל טורנס. השידור יצא לפועל בין היתר בזכות אהבתו הגדולה של טל ברמן לגלישה, הרים ושלג.

"אני גולש סנובורד כבר 20 שנה ואני מכור כבד" מספר ברמן. "מבחינתי אני מוכן גם לחיות בתוך שלג. הרים גבוהים ומדרונות עושים אותי מאושר, ואני אוהב את האווירה הנפלאה הזו, בה אתה מתעסק שבוע שלם רק בדברים שהם כיף - לגלוש, לאכול, לבלות, שוב לגלוש, שוב לאכול, ובסוף אתה אפילו חוזר רזה יותר… "

האם שיניתם משהו בתכנית בגלל השידור מוואל טורנס?
"התכנית נשארה בדיוק אותו הדבר, אבל ברור שהאווירה הייתה שונה לגמרי. במקום
לשדר מאולפן בהרצליה, שידרנו ממלון קשמיר הנהדר בעיירת הסקי הכי גבוהה באירופה. במקום נוף רגיל של מוסכים, ראינו נוף מטריף של שלג עם המון גולשים במסלולים, כל אלו מילאו אותנו באנרגיות מיוחדות. הרי התכנית בנויה הרבה על אילתור ועל הומור עצמי, וכששנינו מלאים כל כך בחוויות, אני חושב שזה נתן בוסט ושידרג את התכנית. הפידבקים הנלהבים שקיבלנו מהסביבה אחר כך, אישרו זאת."

אתה גולש ותיק, אבל איך אביעד הסתדר?
"אביעד זרם בכיף עם היוזמה הזו. הוא אפילו עשה שיעור סקי והפגין ביצועים יפים יחסית לשיעור ראשון, שבסופו הוא כבר הצליח ממש לגלוש, נדמה לי שהעונה הוא כבר זומם על שבוע שלם". טל מספר שכגולש נלהב הוא גם דואג להעביר את אהבת הגלישה לדורות הבאים, והוא לוקח את ילדיו לגלוש בכל הזדמנות אפשרית כבר מגיל4  כי לדעתו בגילאים האלה הם כבר בשלים לגלישה. עם או בלי ילדים, טל לא מחמיץ כל הזדמנות לקפוץ לאתר סקי ולגלוש כמה שיותר. "האתר הראשון שגלשתי בו לפני  20שנה הוא לז ארק, והאתר שאני הכי אוהב לגלוש בו הוא סלה רונדה, כי זה מדהים לגלוש בין העצים כשאתה מביט אל נוף קדמוני של צוקים אדירים ויפים כל כך".

מרחב גלישה מושלג

חופשות באתרים המובילים בעולם

טל ואביעד משדרים מוואל טורנס

טל ואביעד משדרים מוואל טורנס

גולשי סקי במעלית סקי

חוויה משפחתית בלתי נשכחת

חדר במלון Kashmir

חדר במלון Kashmir

קבל הצעה לחופשת סקי

השאר פרטים ומומחי ה SkiDeal שלנו יצרו עימך קשר לקבלת הצעה משתלמת
כתבות השבוע

כתבות השבוע

לקבלת הצעה משתלמת לחופשת סקי

לחץ כאן
צרו קשר