לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

IT'S ON

אלפ דואז זו ה-ערייה הכי זוהרת בצרפת. כובשת הלבבות, ממיסה את הקשוחים ביותר ומרימה את העייפים ביותר. אין כמו אלפ דואז! השליטה הבלתי מעורערת של סצנת המסיבות והטכנו היא לא משהו שישראלים מסוקסים כמונות יכולים לוותר עליו. אחרי פסטיבל ה-Tomorrowland המפורסם, סטים משוגעים של Cercle בפסגות, עם אמנים כמו אדריאטיק (מהההההה?!) שמובילים את סצנת הטכנו העולמית בכבוד. ועכשיו, הגיע תורנו.

אלפ דואז הפרזנטורית הצרפתית שלנו תפנק אתכם במרחב גלישה עצום, עיירה מפוארת מלאה בבתי קפה, מסעדות, ברים וקלאבים, וסצנה צרפתית בועטת. מבחר מלונות לכל גולש וגולשת שיהיו מושלמים לרגע מנוחה שלכם בין מסיבה לגלישה.
מה עוד נשאר? להכניס למעיל את הסקי-פס והפלאסק ולצאת לדרך. ושיהיה בהצלחה לכולנו. 

 

חופשת שבוע באלפ דואז עם פסטיבל הSKIDEALWEEK
חופשת שבוע באלפ דואז עם פסטיבל הSKIDEALWEEK

אם אתם מתלבטים בין טירוף האופפיסטים של טין, שגעת האפר'ה סקי בוואל טורנס וקסם האווירה בלז ארק, כדאי שתעצרו להכיר את אלפ דואז, שבשקט והאלגנטיות האופייניות לו, מצליח לשלב הכל מהכל. אחד האתרים הגבוהים והגדולים באירופה מגיע ל- 3,300 מ' במקום בו כמעט אפשר לגעת בעננים והנוף פתוח ועוצר נשימה. 

מרחב הגלישה Alpe d'Huez

זה כמעט לא יאמן מה אפשר לעשות ב-250 ק"מ של שלג, אבל בואו ננסה לדמיין ביחד. המתחילים ייהנו ממגוון מסלולים ידידותיים להתנסות ומבי"ס מקצועי לגלישה עם הדרכה באנגלית, והמנוסים יסתחררו מרוב אופציות. בניגוד לאיפוק האופייני לצרפת, חופשת סקי באלפ דואז מציעה אקסטרים ברמות הפרועות ביותר עם מסלול גלישת X-COUNTRY המשתרע לאורך 54 ק"מ, מסלולים שחורים מאתגרים, אוף פיסטים מפתיעים וסנופארק עמוס אפשרויות.

יש עוד הרבה מה להגיד על אלפ דואז, שווה להמשיך לקרוא! לחצו כאן וגלו מה מה קורה בגן עדן

 

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם