לחץ ליצירת קשר 03-7110400
קבל הצעה

WE'RE BACK

ואנחנו יודעים שהתגעגעתם. גם אנחנו! לא חסכנו ובמהלך העונה אנחנו מרימים לכם 5 הפקות ענק באתרים הכי מדהימים שיש לנו בארסנל! קראתם נכון: 5 פסטיבלים ילוו את העונה ויתנו טוויסט לחופשת הסקי שלכם. הבחירה שלכם! איפה, מי, מתי, ואפילו לכמה ימים תרצו לבלות בחופשת ה-SKIDEALWEEK שלכם!

סוצ'י המלכה האהובה על הישראלים, אלפ דואז כוכבת המסיבות עם פסגות שמגיעות לשמיים. עיירות מדהימות, מרחבי גלישה מתוקתקים, מסיבות, ורשימת אמנים שיהפכו את החיים שלכם לסשן אפר'ה סקי שלא נגמר. 

מרחב גלישה מתוקתק, עיירה מפוארת מלאה בבתי קפה, מסעדות, ברים וקלאבים. מבחר מלונות לכל גולש וגולשת שיהיו מושלמים לרגע מנוחה שלכם בין מסיבה לגלישה.
אלפ דואזזזז המקום הכי מחשמל באלפים! אחרי Tomorrowland, סטים של Cercle בפסגות, גם אנחנו ב-SKIDEALWEEK החלטנו לתת נוכחות ולהעיף לישראלים את הבאף.
מזמינים חופשת סקי? קבלו טוויסט! יש לנו רשימת אמנים מכובדת שהולכים לכבוש את הבמות בסוצ'י ובבנסקו במהלך העונה ולשדרג עונה שהיא גם ככה מושלמת! יש לנו חופשות שבוע, סופ"ש, ואפילו כמה ימים באמצע השבוע. קבלו את הליין אפ שלנו, שרק מתחיל להתמלא. וואי וואי וואי מה מצפה לכם... תשארו מעודכנים!
הילדים יעופו על קייטנות גלישת הסקי בעברית, אתם על הופעות חיות של מיטב האמנים והפעלות לילדים, מרחב גלישה אינסופי, קולינריה צרפתית איכותית, מלונות מפנקים ואטרקציות לכל המשפחה.

 

OUR STORY

לכל סיפור טוב יש התחלה, אמצע וסוף. אבל SKIDEALWEEK זה יותר כמו הסיפור שאינו נגמר. הופעות חיות של האמנים הישראליים הכי מצליחים, עם ה-DJ's הכי מרימים, עם הדרינקים הכי משכרים וכמובן- ההרים הכי מושלגים! 

זה קורה כבר למעלה מעשור- בכל עונה אנחנו לוקחים את האהבה המטורפת שלנו לשלג, את הצורך התמידי שלנו בקצב ואדרנלין, ואת הכישרון שלנו לעשות דברים בגדול. כל יום בו מתחיל בגלישה במרחבי הגלישה, ממשיך במסיבות אפר'ה סקי פרועות עם ה-DJ's המובילים בסצנה, מטפס להופעת ערב של האומנים המובילים בישראל ונסגר במסיבת לילה שאף פעם לא ברור מתי ואיך היא תיגמר.

לקבלת הצעה משתלמת לחופשה

השאירו פרטים ומומחה סקי יחזור אליכם