בורובץ | סקי בבורובץ | סקי בבולגריה

הרשמה (ללא התחייבות) צור קשר הזמן
Borovets
אתר הסקי בורובץ

אתר הסקי בורובץ

58 ק

58 ק"מ של מסלולים

סקי בבורבץ

סקי בבורבץ

קל להתאהב בבורובץ. העיירה אינטימית ומזמינה, כל מקום שתרצו להגיע אליו נמצא במרחק הליכה, מקומות הבילוי עמוסי אווירה והכל במחירים זולים יותר מחופשה משפחתית בארץ.

אם כבר חרשתם כל מסלול בבנסקו, והתאהבתם בכל טברנה וכל פינה כנראה שהגיע הזמן לדלג לבולגריה הבאה, אתר הסקי המדהים בורובץ. הדרך משדה"ת בסופיה לאתר יכלה להמם אתכם ולרגש אתכם אם רק היה לכם זמן להביט לצדדים... פחות משעה וחצי נסיעה ואתם באתר השני בגודלו בבולגריה והוותיק מבין אתרי הסקי בסביבה. 58 ק"מ של מסלולים לכל הרמות, פסגות בגובה של 2,560 מ', מערכת רכבלים ומעליות מתקדמת, עיירה קסומה עמוסה במסעדות, בתי קפה ואפשרויות בילוי, נוף מיוער עוצר נשימה ומחירים שיגרמו לכם לתהות אם שמעתם נכון.

סקי בבורבץ

מרחב הגלישה של בורובץ כולל 24 מסלולי סקי באורך של יותר מ- 58 ק"מ. מסלולי הסקי מפוזרים בין אזורים מרכזיים - סיטניאקובו – מרטינובי בארקי – מארקודג'יק ו- יאסטרבץ - והם ברמות קושי שונות המתאימות גם למתחילים וגם לגולשים מנוסים ומתקדמים. עונת הגלישה נמשכת מדצמבר עד אפריל ומגובה בתותחי שלג אימתניים שמבטיחים שלג בכל זמן נתון. אז זה הזמן להתאהב באחד מאתרי הסקי הכי מרגשים באירופה, בורובץ גן עדי לגולשים.

 

 

צור קשר קבל הצעה לחופשת סקי

צור קשר, ונחזור אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:

זמינים לכם ב-03-7110400

ביום א'- ה' בין השעות 18:00 - 09:00