המלווים שלנו | סקי דיל | Skideal


בואו להכיר את המלווים שלנו

מלוות SkiDeal בוואל טורנס

מלוות SkiDeal בוואל טורנס

מלווים אותך לפסגה

מלווים אותך לפסגה

מלווי SkiDeal מחכים לכם באתרים בכדי לתת לכם שירות אישי ולהפוך את החופשה שלכם ללא פחות ממושלמת. המלווים עוברים מיונים קפדניים והכשרה מקיפה כשמולם מטרה אחת - להפוך את החופשה שלכם לכמה שיותר מהנה.


ליווי צמוד. מהנחיתה בשדה התעופה ועד לקבלת החדר במלון, המלווה נמצא באתר בשבילכם ותפקידו לוודא שתקבלו את כל מה שהזמנתם - העברות, מלון, סקי-פס, ציוד גלישה והדרכה.

 

הטיפים הכי שווים. המלווה בדק מקרוב את כל המסלולים והאטרקציות באתר, והוא מכיר כל פתית שלג בהר. אין טוב ממנו בכדי להמליץ לכם על מסלול מגניב, אוף פיסט רווי אדרנלין ולתת טיפים והמלצות שלא תקבלו מאף אחד אחר.

 

מתמצא בעיירה. רוצים לדעת באילו חנויות יש את המבצעים הכי טובים? איפה המסעדות הכי טעימות והברים הכי שווים? מי מכבד את כרטיס החבר של SkiDeal ומעניק לכם הטבות והנחות? כל הפתרונות - אצל המלווה.

 

שלא תחמיצו כלום. המלווה שלנו תמיד יציע לכם פעילות כיפית משותפת. בין אם זה מסע מזחלות בשלג, סיבוב ברים או נסיעה למשחק בליגת האלופות. 

 

עזרה בכל הסידורים.  מתחתם את הרצועה בברך? מעוניינים להרחיב את הסקי-פס? המלווה מכיר היטב את כל הספקים ונותני השירותים באתר ויוכל למצוא עבורכם את הפתרון המהיר והטוב ביותר לכל בעיה.

צור קשר קבל הצעה לחופשת סקי

צור קשר, ונחזור אליך בהקדם

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:

זמינים לכם ב-03-7110400

ביום א'- ה' בין השעות 18:00 - 09:00